دومین جشنواره وبلاگ‌نویسی قرآنی در تبریز برگزار می‌شود

دومین جشنواره وبلاگ‌نویسی قرآنی در تبریز برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، "علی داننده" هدف از برگزاری این جشنواره را تبیین اهمیت و گسترش فرهنگ وبلاگ نویسی در زمینه توسعه، تبلیغ و ترویج معارف قرآن کریم، ترغیب و تشویق قشر جوان و فرهیخته به استفاده بهتر از خدمات آنلاین و جهت‌دهی به آنها،  تولید محتوایی و تجمیع اطلاعات قرآنی در محیط‌های تحت وب و اطلاع رسانی فعالیت‌های بلاگرهای قرآنی در سطح کشور   عنوان کرد.

.................

داننده موضوعات این جشنواره را شامل گرافیک‌های قرآنی، نقاش‌های قرآنی، قرآن و تربیت صحیح، مترجمان و مفسران قرآن، قاریان و حافظان قرآن، قرآن و حکومت اسلامی، امثال قرآنی، دعاهای قرآنی، قرآن و اهل بیت علیهم السلام، سیمای انسان در قرآن، قرآن و خانواده، پیام‌های قرآنی شامل (وحدت و همبستگی – محبت و مهربانی- احترام به والدین – همت و تلاش – نماز – انفاق – عفاف و حجاب ) عنوان کرد. .................

داننده گفت: جشنواره وبلاگ‌نویسی قرانی در چهار بخش فتوبلاگ، پادکست، ویدئوکست و وبلاگ متنی برگزار شده و آخرین مهلت ارسال آثار به آن دهم بهمن ماه 1391 است.

براساس این گزارش این جشنواره توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی و با حمایت مرکز هماهنگی، توسعه و ترویج فعالیتهای قرانی وزارت ارشاد  برگزار می‌شود.

http://quranblogging.ir/?MID=21&Type=News&TypeID=1&id=5

http://www.quranblogging.ir

 

نماز شب

 

/ 0 نظر / 19 بازدید