سوره ۶: الأنعام - جزء ۷, ۸ آیه شریفه 108

     

(معبود) کسانی را که غیر خدا را می‏خوانند دشنام ندهید مبادا آنها (نیز) از روی ظلم و جهل خدا را دشنام دهند، این چنین برای هر امتی عملشان را زینت دادیم سپس بازگشت آنها به سوی پروردگارشان است و آنها را از آنچه عمل می‏کردند آگاه می‏سازد (و پاداش و کیفر می‏دهد). (۱۰۸)

 

وَلاَ تَسُبُّواْ الَّذِینَ یَدْعُونَ مِن دُونِ اللّهِ فَیَسُبُّواْ اللّهَ عَدْوًا بِغَیْرِ عِلْمٍ کَذَلِکَ زَیَّنَّا لِکُلِّ أُمَّةٍ عَمَلَهُمْ ثُمَّ إِلَى رَبِّهِم مَّرْجِعُهُمْ فَیُنَبِّئُهُم بِمَا کَانُواْ یَعْمَلُونَ ﴿۱۰۸﴾

سوره ۶: الأنعام - جزء ۷, ۸  آیه شریفه 108

http://www.parsquran.com/data/show.php?sura=6&ayat=۱۰۸&user=far&lang=far&tran=2

 

 

 

 

/ 1 نظر / 7 بازدید

امسال براي وبلاگ نويسان در نمايشگاه رسانه هاي ديجيتال يک امتياز ويژه و رايگان تبليغي در نظر گرفته شده است. هر وبلاگ نويس مي تواند يک غرفه با امکانات کامل به صورت رايگان دريافت و به مدت يک روز وبلاگ خود را در نمايشگاه معرفي نمايد. افرادي که تمايل به دريافت غرفه دارند درخواست خود را با ذکر ايميل، تلفن و آدرس وبلاگ به resanehbarkhat@farhang.gov.ir ارسال نمايند. گفتني است غرفه آرايي کامل و تجهيز به وسيله سيستم، ال سي دي، ميز و صندلي و ساير تجهيزات مورد نياز انجام شده است. علاقه مدان سريع اقدام کنند چون مدت ثبت نام محدود است.