روایت آیت‌الله بهجت از حیات امام موسی صدر (صحت خبر به عهده منبع)

آیت‌الله بهجت تأکید کرد که حوادثی در آینده رخ می‌دهد که امام موسی صدر بازخواهد گشت و یادآور شد که وی ذخیره الهی است و خداوند خواسته که زمانی بازگردد و نقش مهمی را در منطقه ایفا کند.
فارس: آیت‌الله بهجت امام صدر را ذخیره الهی روی زمین خوانده بود که در تحولات آینده منطقه‌ای تأثیرگذار است.

کارشناس مسائل خاورمیانه در نشست خبری بررسی آخرین وضعیت امام موسی صدر با اشاره به وجود شواهد فراوان مبنی بر زنده بودن امام صدر گفت: در دیداری که چند سال پیش با آیت‌الله بهجت داشتم، از وی در خصوص سرنوشت امام صدر سؤال کردم که وی پاسخ داد او زنده است.

وی افزود: آیت‌الله بهجت تأکید کرد که حوادثی در آینده رخ می‌دهد که امام موسی صدر بازخواهد گشت و یادآور شد که وی ذخیره الهی است و خداوند خواسته که زمانی بازگردد و نقش مهمی را در منطقه ایفا کند.

 http://www.hamiyeshia.blogfa.com/

 

/ 1 نظر / 6 بازدید
آرمان

سلام دوست عزیز بنده سایتی رو راه اندازی کردم که شامل آپلودسنتر و انجمن گفتگو هست و به زودی چتروم و سایت دانلودی نیز به وجود میاد ... شما وبلاگنویسان عزیز میتونین توی انجمن فعالیت کنین و مدیر بشین و یا اینکه از آپلودسنتر نامحدود ما استفاده کنین ... لازم به ذکر هست که من مدیر سایت Series.ir یکی از بهترین سایتهای تبادل پلاس بوده ام که احتمالا با استقبال شما از این انجمن سرویس تبادل رو هم به وجود میاریم خواهشمندیم به انجمن بیایید و در ان فعالیت کنید ... و حتی اگر مایل به فعالیت نیستید لطفا در 2 دقیقه ثبتنام کنید منتظرتون هستیم